Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Огляд кращих перфораторів для роботи

12.04.2019 Огляд кращих перфораторів для роботи

У цьому матеріалі представлений рейтинг перфораторів, які підходять як для домашньої, так і професійної роботи. Огляд заснований на моделях, які представлені в асортименті інтернет-магазину Водоспад. Інструмент розділений на три основні категорії: домашній (бюджетний), професійний та акумуляторний. У ТОПі розглядаються технічні характеристики та переваги кожної моделі. Майстри зможуть вивчити популярні моделі та порівняти їх між собою. Огляд перфораторів охоплює три категорії три товари в кожній.

Найкращі бюджетні перфоратори

Перфоратори цього рейтингу відмінно підходять для домашнього використання. Співвідношення ціна/якість робить їх вигідним придбанням. Якщо виникає потреба зробити отвори в бетоні або виконати інші роботи вдома, ці моделі можна розглядати як пріоритетний вибір. У ТОП входять такі пристрої:

 • Bosch GBH 2-26 DFR;
 • Makita HR2470;
 • AEG KH 24 XE;

Це надійні інструменти у бюджетному сегменті (для домашніх майстрів). Далі – детальний огляд перфораторів для різних завдань. Якщо майстер шукає оптимальний варіант для себе, цей матеріал зможе йому допомогти. Рейтинг найкращих перфораторів для дому та професійної роботи включає продукцію від відомих брендів. Йдеться про компанії Бош, Макіта, ДеВальт та АЄГ. Продукція цих брендів відрізняється високою надійністю та ремонтопридатністю. Тобто можна легко замінити ті деталі, на які припадає основне навантаження під час роботи.

Bosch GBH 2-26 DFR

Достатній потужний інструмент для побутової експлуатації. Головна особливість двигуна на 800 Вт. Ударна сила досягає показника 2,7 Дж. Bosch користується популярністю як серед аматорів, так і професійних майстрів. Перфоратор здатний витримувати середні та високі навантаження. Є всі основні функції: перемикання режимів свердління, зміна патрона та використання пристрою як шуруповерт, блокування обертань тощо. Діаметр свердління – від 4 до 26 мм. Максимально кількість ударів/хв – 4000, максимальні обороти – 900. Модель регулярно входить у топ 10 перфораторів для дому. Поєднання надійності та доступності робить виводить його у лідери ринку.

Makita HR2470

Ледве менш потужний перфоратор (780 Вт), але за своїми характеристиками трохи перевершує попередній інструмент фірми Бош. Виробляє до 4500 уд/хв і здатний здійснювати до 1100 оборотів. Потужність удару 2,7 Дж. Є три режими роботи. Здатний впоратися з нерегулярними екстремальними навантаженнями. Якщо використовувати спеціальну коронку, то розмір отвору може сягати 65 мм. Достатньо легкий (2,9 кг). Цінова категорія доступна для домашніх майстрів.

AEG KH 24 XE

Пристрій потужністю 720 Вт. Незважаючи на це, AEG KH 24 XE робить 4500 ударів за хвилину. Швидкість обертів становить 1500 об/хв. Патрон стандартний (SDS+, швидкозатискний). Компактний та найлегший серед усіх трьох моделей цього рейтингу (маса 2,4 кг). Надійний та практичний варіант у бюджетному сегменті. Важить він лише 2,6 кг.

Найкращі професійні перфоратори

Це дорожчий сегмент. Він відрізняється тим, що перфоратори здатні щодня стабільно витримувати екстремальні навантаження. Таке обладнання застосовується професійними майстрами на будівельних майданчиках, під час монтажних та ремонтних робіт на замовлення. Топ перфораторів для профі складається з таких інструментів:

 • Bosch GBH 8-45 DV;
 • Makita HR5001C;
 • DeWALT D25602K.

Це без перебільшення найкращі перфоратори у професійному сегменті. Головні їхні недоліки - це вартість вища за середню по ринку. Але для того вони й моделі професійної роботи. Рейтинг складено з урахуванням їх технічних характеристик.

Bosch GBH 8-45 DV

Найкращий професійний перфоратор серед представлених. Не бюджетний, але дуже надійний інструмент. У комплекті можна придбати набір зубил. Потужність під час роботи складає 1500 Вт. Є унікальна система гасіння вібрацій, що є важливим для професіоналів. Деталі створені із міцних сплавів, що гарантує тривалий термін служби. Має плавний спуск та реверс. Конструкція ергономічна та підвищує зручність використання. Вага 8,9 кг. За потреби можна зафіксувати у стаціонарному положенні. Для цього слід використовувати додаткове обладнання.

Makita HR5001C

Перфоратор із потужністю удару 17,5 Дж. Споживає 1500 Вт. Якісний представник сфери "профі". Класичний патрон SDS Max. Маса становить 11,5 кг, що майже на 3 кг більше, ніж у попередньої позиції. Максимальний діаметр отвору 50 мм. Makita HR5001C має лише два режими: свердління з ударом та довбання. Живлення від шнура. Спокійно витримує тривале навантаження. На ринку доступні всі ключові розхідники.

DeWALT D25602K

Компактний і менш потужний перфоратор, ніж його колеги по ТОП. Попри це широко використовується майстрами. Вага – всього 6,9 кг. Потужність 1250 Вт. Максимальний отвір бетону 45 мм. Якщо використовувати прохідну буру – 65 мм. Зручно використовувати у важкодоступних місцях, де габаритний перфоратор не підходить. Можна змінювати положення ручки.

Кращі акумуляторні перфоратори

Хороший перфоратор з акумулятором забезпечить комфортну роботу в важкодоступних місцях. З його допомогою можна свердлити отвори без доступу до електромережі. При виборі акумуляторного типу для роботи в будь-яких умовах слід звертати увагу на об`єм та потужність знімної батареї. Саме її якості залежить ефективність інструмента. Не важливо, це професійний варіант або пристрій для роботи вдома. Акумуляторні перфоратори, рейтинг найкращих:

 • Bosch GBH 180-Li;
 • Makita DHR242RFE;
 • AEG BBH 18 Li-402C.

Кожен варіант відрізняється компактністю порівняно з моделями, які живляться від мережі. Саме тому такі пристрої вважають за краще використовувати там, де незручно свердлити отвори в бетоні чи іншому матеріалі.

Bosch GBH 180-Li

Надійний перфоратор, який підходить для будь-яких завдань. Його вартість нижча, ніж у професійних пристроїв. Незважаючи на компактність та живлення від акумулятора, Bosch GBH 180-Li здатний виконувати складні завдання (наприклад, для свердління дуже твердих матеріалів діаметром до 20 мм). Місткість батареї становить 4 А/год, а сила удару – 1,7 Дж. Найлегший серед своїх конкурентів у ніші. Є змінні вугільні щітки, що позитивно впливає термін експлуатації.

Makita DHR242RFE

Відрізняється меншою від об`ємної батареї (всього 3 А/год). Але при цьому модель здатна видавати енергію удару 2,4 Дж. Максимальна частота ударів за хвилину – 4700. Перфоратор має три режими роботи. Максимальний діаметр свердління – 24 мм. Маса пристрою складає 3,3 кг. Досить важкий, але зручний перфоратор. Використовується переважно майстрами.

AEG BBH 18 Li-402C

Цей перфоратор здатний видавати до 1400 обертів за хвилину і до 4200 ударів. Акумулятор 18-вольтовий з ємністю 4 А/год. Вага складає 3,5 кг. Стандартний перфоратор для завдань у важкодоступних місцях. За вартістю перебуває в одному рівні з конкурентами. Головний недолік - невелика кількість оборотів у порівнянні з іншими моделями зі списку.

Вибір перфоратора

Щоб підібрати найбільш відповідну модель, необхідно в першу чергу визначитися із завданнями, які вона виконуватиме. Для роботи вдома не варто купувати професійний інструмент. Достатньо вибрати бюджетний варіант, адже він використовуватиметься не так часто. Наприклад, щоб правильно зрозуміти, який перфоратор краще для дому, потрібно звернути увагу на:

 • Вартість (що нижче, тим краще);
 • Наявність трьох режимів, що буде корисно вдома;
 • Можливість придбання набору аксесуарів;
 • Відгуки покупців вибраної моделі.

Бюджетний та надійний – це ідеальний варіант для побутового використання. Якщо йдеться про професійний інструмент, тут потрібно більше заглиблюватися в асортимент і вивчати відгуки.

Професійний перфоратор насамперед повинен справлятися зі складними завданнями (постійне навантаження, широкий діаметр отворів, гасіння вібрації, можливість стаціонарної установки тощо). Крім того, найкращий інструмент – це той, що має доступні розхідники. Тобто, зношені деталі повинні легко та швидко замінюватись на нові, не впливаючи на ефективність його роботи.

Щоб зрозуміти, який пристрій буде краще, слід визначити:

 • Чи швидко він ремонтується у разі поломки;
 • Чи можна вмикати режим постійного довбання;
 • Чи є плавний запуск;
 • Чи є система гасіння вібрації;
 • Яка сила удару та максимальна потужність двигуна.

Це основні параметри хорошого устаткування. Якщо ж розглядати акумулятор, варто додати пункт з об`ємом батареї. Кожен майстер повинен ретельно вивчити асортимент, перш ніж купити надійний перфоратор. Інтернет-магазин "Водоспад" пропонує вивчити продукцію фірми "Бош". Десятки моделей як для дому, так і професійного використання. Водоспад – офіційний партнер бренду, що гарантує відповідний рівень сервісу.


 

 

Інші статті

Газон на присадибній ділянці своїми руками 11.08.2021

Газон на присадибній ділянці своїми руками

Вирощувати садовий газон – це одне із найскладніших...

Як знайти приховану проводку у стіні? 29.01.2021

Як знайти приховану проводку у стіні?

Питання пошуку електропроводки, прихованої під...

Як вибрати лазерну рулетку 13.04.2019

Як вибрати лазерну рулетку

 Простота у використанні, обчислювальна точність,...

Огляд кращих перфораторів для роботи 12.04.2019

Огляд кращих перфораторів для роботи

У цьому матеріалі представлений рейтинг перфораторів,...

Подивитись все

Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант