Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Лише професійний інструмент!


Компанія "Водоспад" заснована у 1993 році та успішно розвивається на ринку продажу професійного інструменту.
Сьогодні "Водоспад" - один із найбільших дилерів концерну "Robert Bosch GmbH" в Україні. Найбільший шоу-рум Dremel в Україні!

Крім того, У 2013 році ТОВ "Водоспад" відкрив спеціалізований Центр Професійного Садового Інструменту, в якому ви можете отримати професійну консультацію щодо ручного інструменту, здійснити купівлю інструменту та забезпечити йому сервісне та гарантійне обслуговування.

Також компанія "Водоспад" є офіційним сервісним центром таких відомих торгових марок в Україні: Fiskars (Фінляндія), Bahco (Швеція), LOWE (Німеччина), Felco (Швейцарія), SILKY, TINA, DUE BUOI, FALCI, BELLOTA, EST , ПІКАРД.

Компанія Водоспад – це не віртуальний магазин, це шоу-рум професійного інструменту, де ви можете подивитися, перевірити та купити інструмент.

Офіційний дилер Bosch в Україні

Купуючи інструмент, дуже важливо бути впевненим у його надійності. Ми гарантуємо 3 роки на інструмент від виробника. У нас є підмінний фонд інструменту, у разі поломки вашого інструменту, у вас є можливість отримати такий же інструмент на заміну, на строк, доки ваш інструмент ремонтується!


Bosch System Specialists (Бош Системний Фахівець)

Відмінною особливістю компанії є те, що починаючи з 2003 р. «Водоспад», спільно з компанією «Robert Bosch LTD» бере участь у програмі Бош Системний Фахівець (Bosch System Specialists). Це дає можливість динамічніше вести цінову політику, надавати ширший асортимент товарів, і в тому числі забезпечувати комплексний підхід до вирішення всіх завдань замовника, пов`язаних з придбанням, сервісним обслуговуванням, гарантійним та післягарантійним ремонтом електроінструменту. Дозволяє брати участь у спільних цінових акціях Bosch та акціях на безкоштовну профілактику, а також підтримувати всі акції, які проводять інші офіційні дилери Bosch.

Багаторічний досвід За ці роки ми обслужили кілька тисяч задоволених клієнтів
Офіційна гарантія Мы даем гарантию 3 года на инструмент от производителя
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА Доставка по Києву та по Україні при замовленні на суму понад 2000 грн
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ Компанія "Водоспад" є офіційним сервісним відомих торгових марок в Україні

Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант