Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Газон на присадибній ділянці своїми руками

11.08.2021 Газон на присадибній ділянці своїми руками

Вирощувати садовий газон – це одне із найскладніших у садівництві занять. Наш експерт із садівництва – Коженевський Сергій Романович – демонструє власну гордість – газон, подивитися на який їдуть з усіх куточків Києва та області. І, звичайно, навчитися, як його вирощувати.

Для газону дуже важливо підготувати ділянку під посів. Якщо засіяти траву на не підготовленій ділянці та на підготовленій – то за часом можна буде побачити значну різницю.

Місце під ландшафтний газон готують так:

Спочатку потрібно визначити кислотність ґрунту, для трави вона має бути нейтральна. Далі майданчик вирівнюють і коткують. Дуже добре поливають для того, щоб зійшло бур`яни. Потім очищають майданчик від бур`янів і землю знову коткують. І, нарешті, засівають ділянку травою. Зверху насіння посипають торфом або чорноземом і рясно поливають водою. І це лише початок. Весною настає час аерації. Також необхідно вичісати (очистити) газон від торішнього сміття. Таку роботу ідеально допоможе зробити такий ручний інструмент, як універсальні полегшені граблі для газону Fiskars QuikFit (135513).

Якщо ділянка велика, то набагато швидше зробити аерацію за допомогою електричного аератора Bosch AVR 1100 Verticutter. Ця машина одночасно протикає газонний ґрунт, вичісує і збирає з поверхні сміття в спеціальний газозбірник. Вручну, використовуючи садові граблі, на це може піти півдня, а електричний аератор вертикутер впорається із завданням за півгодини, максимально підготувавши ділянку. Після аерації підготовлений майданчик залишається лише покосити та засіяти.

З першим завданням якісно впорається всім відомий садовий інструмент – електрична травокосарка. Використовувати газонокосарку досить просто навіть не обізнаному в технічних тонкощах споживачеві. Газонокосарка Bosch Rotak 43 Ergo-Flex це потужний помічник, який справляється з великими площами, у тому числі густою та недоглянутою травою.

Зрештою, останній етап. Потрібно підсіяти наш газон - оновити. Найкраще цю операцію допоможе виконати сівалка для газону – виходить рівномірно та якісно, ​​а головне швидко. Якщо Ви вирішили зробити штучний газон, пам`ятайте, що вручну ця процедура займає багато часу та сил. Без автоматизації ніяк! Проте таку техніку необов`язково купувати. Найчастіше всі ці машини беруть, використовуючи прокат садової техніки. У будь-якому випадку вирішувати Вам.

Всі зусилля, витрачені на створення газону, варті того, щоб у вас біля будинку був зелений лужок не гірший, ніж біля царських палат, приємно тішивши око і душу.

Інші статті

Газон на присадибній ділянці своїми руками 11.08.2021

Газон на присадибній ділянці своїми руками

Вирощувати садовий газон – це одне із найскладніших...

Як знайти приховану проводку у стіні? 29.01.2021

Як знайти приховану проводку у стіні?

Питання пошуку електропроводки, прихованої під...

Як вибрати лазерну рулетку 13.04.2019

Як вибрати лазерну рулетку

 Простота у використанні, обчислювальна точність,...

Огляд кращих перфораторів для роботи 12.04.2019

Огляд кращих перфораторів для роботи

У цьому матеріалі представлений рейтинг перфораторів,...

Подивитись все

Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант