Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Бренд ARDENNES SA

Всі Інструмент для заточування та догляду

 

Історія Coticule починається в1865 році, коли виробництво точильного каменю здійснювалося головним чином домашньою працею на місцевих фермах. Фермери шукали і збирали каміння зі своїх полів і перетворювали їх на бруски. Ці точильні камені використовувалися для заточування бритв, ножів, ножиць, сокир, долот і т.д.

 

У 1865 році місіс Деніз Бертон-Уолрант вирішила заснувати бізнес, назвавши компанію "Бертон". Вона хотіла розширити свій бізнес за межі Бельгії. До 1900 року вона могла продавати бруски в Бельгії, Німеччині, Франції, Італії та Англії.

1901 року її син прийняв бізнес. Завдяки встановленню першої електростанції в районі Лієрне він зміг модернізувати робоче місце за допомогою нових електричних машин. Виробництво виросло надзвичайно.

До 1954 бруски були продані майже по всьому світу; Європа, США, Саудівська Аравія, Єгипет, Конго, Індія, Мексика, Аргентина та Чилі. Коли 1982 року Проспер, останній нащадок сім'ї Бертонів, помер, виробництво припинилося.

Через чотири роки після смерті Проспера п'ятеро чоловіків з пристрастю до Coticule знову почали невелике виробництво брусків як хобі. Один із цих чоловіків - Моріс. 1998 року він заснував нову компанію Ardennes-Coticule.

У 2001 році він представив бельгійський синій точильний камінь. Він виявив, що деякі сині шари мають такі ж чудові властивості шліфування, що й жовті.

До сьогодні Ardennes-Coticule виробляє бруски за перевіреними часом методами виробництва на тому ж робочому місці, що й син Дениса Бертона-Уолранта, збудований у 1901 році.

 

 

Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант