Універсальні плоскогубці Bahco 2628 G-180 (2628G-180)
Поділитись:
Є в наявності Знижки
Код: 2628G-180
Відгуки (0)
Купівля товару в кредит або оплата частинами
Купити в кредит
  • Універсальні плоскогубці ERGOTM
  • ISO 5746
  • Оздоблення: Оксидування, антикорозійна обробка
  • Матеріал: Високоякісна легована сталь
  • Ріжучі кромки дозволяють різати такі тверді матеріали як рояльний дріт і пружинний сталевий дріт
  • Поверхні губок добре підходять для захоплення деталей плоскої та круглої форми
  • Скруглені губки забезпечують зручний доступ в обмеженому просторі
  • Обладнано поворотною пружиною з функцією увімкнення/вимкнення
  • IP = промислова упаковка.
Плоскогубці універсальні, арт.2628 S-18 205
 А - 180 мм
 В - 36 мм
 С - 25 мм
 D - 11 мм
 Е - 4,0 мм
 F - 11 мм
 G - 14 мм
 Вага - 240 г
Довжина (A) 180 мм