Садова пила для обрізки дерев 360 мм Bahco (загартований зуб), арт.4211-14-6T Sweden
Поділитись:
Є в наявності Знижки
Код: 4211-14-6T
Відгуки (0)
Купівля товару в кредит або оплата частинами
Купити в кредит
Пила для обрізки дерев BAHCO 4211-14-6T
Основні характеристики:
Довжина леза:
  • 14 дюймів (близько 36 см) — оптимальна довжина для роботи з товстими гілками та деревами.
Зубці:
Матеріал:
  • Виготовлена з високоякісної сталі, що забезпечує довговічність та стійкість до зносу.
Ручка:
  • Букова ручка забезпечує зручний захват і зменшує навантаження на руки під час тривалої роботи.
Призначення:
Переваги:
  • Вигнуте, високопродуктивне полотно
  • Зручна міцна букова рукоятка з гаком
  • Полотна завдовжки 14" (360 мм)
  • Доступні змінні полотна
Тип Нескладна
Довжина полотна 360 мм
Крок / TPI (кількість зубів на дюйм) 6
Крок зубів на 30 мм 8 на 30 мм