Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Бренд Silky

Всі Пилки та ножівки Сокири та мачете Інструмент для заточування та догляду Аксесуари садові Запасні частини для ручних пилок Столярні пили та ножівки

silkysaws_vodospad_kiev&             Ручні садові пилки Silky (Японія)

 

 

Одні з найкращих у світі пив для садівників, столярів і теслярів. Унікальна форма і лазерне заточування зубів, що пройшли загартування імпульсним методом, для високої продуктивності та неймовірної міцності. Високотехнологічний сплав японських сталей розроблений і виготовлений виключно для пилок Silky. Пилки ппризначені для професійної роботи у важких умовах. Зручні та ефективні при розпилюванні будь-яких порід сухих та зелених дерев.

 

 

Особливості та технології, що застосовуються в Японських пилах Silky


Cадові пилки купити, інтернет магазин

Конічна форма – лезо виготовлене з вуглецевої сталі способом шліфування на конус від зубів у бік верхнього ребра полотна. Конічна форма, що утворюється, зменшує тертя полотна, максимально збільшуючи ріжучу здатність зубів, роблячи зріз гладким, а роботу легкою і продуктивною.

Cадові пилки купити, інтернет магазин

Імпульсне загартування - за допомогою спеціальної техніки високочастотного індуктивного нагріву, зубці нагріваються миттєво і точно в потрібному місці. Через такий локалізований процес термообробки, загартування піддається тільки потрібна частина зубів, у той час як решта полотна залишається незмінною, зберігаючи свою нормальну міцність і гнучкість. Загартовані таким чином зуби приблизно втричі довше, ніж звичайні зберігають заточування і збільшують довговічність зубів.

 Cадові пилки купити, інтернет магазин

Mirai-Me Smooth – технологія характерна тільки для японських пилок, де поліровані зуби леза з алмазним заточенням, розміщуються на полотні блоками 6+1. Шість зубів із трапецієподібною вершиною, заточені в середину від зовнішньої площини, чергуються із сьомим зубом із зворотним заточенням. Такий спосіб дозволяє робити як поперечні, так і поздовжні пропили з високою продуктивністю, залишаючи при цьому особливо гладку поверхню зрізу. Ідеально підходять для обрізки, сприяючи швидкому загоєнню живої деревини.

 Cадові пилки купити, інтернет магазин

Хромування – дзеркальне гальванічне покриття, що створює надзвичайно міцну поверхню металу та захищає від корозії та впливу різних смол.

 Cадові пилки купити, інтернет магазин

Гумова ручка – спеціальне покриття еластомером, на основі полімерних складових, здатних багаторазово розтягуватися та повертатися у вихідний стан. Покриття наноситься способом вулканізації на металеву поверхню або випресовується в окрему форму. Знижує вібрацію та забезпечує чудове зчеплення, перешкоджає вислизуванню при роботі мокрими руками або в рукавичках.

 Cадові пилки купити, інтернет магазин

Чотири ряди зубів – технологія японських пилок, ріжуча кромка зубів зміщена щодо поздовжньої осі таким чином, що кожні чотири зуби, що чергують, зрізають у напрямку руху різну частину поверхні матеріалу. Такі полотна ідеально підходять для важких розпилювальних робіт, здатні виконувати як поперечні, так косі та поздовжні пропили.

 Cадові пилки купити, інтернет магазин

Sharpenable – зуби пиляльних полотен, позначених цим символом, можна переточувати.

Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант