Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Бренд Okatsune

Всі Секатори Кущорізи Ножиці садівника Коси та серпи Інструмент для заточування та догляду Аксесуари садові Запасні частини для різального інструменту

 

 Okatsune

Японські садові секатори та ножиці для живоплоту (кущорізи) Okatsune

 Від помічника майстра до кращого коваля

Tsuneichi Okano - засновник компанії, почав свою кар'єру в 1925 році помічником коваля, а до 40-х років 20 століття заснував свою власну компанію Okatsune в місті Хіросіма (Японія). Назва Okatsune походить від імені та прізвища власника. На самому початку, Tsuneichi Okano, особисто кував ексклюзивні секатори на замовлення в традиційному стилі, за спеціальною формулою сталі, загартування та заточування.

З часом він розширив лінійку секаторів, зробивши виробництво більш масовим, додавши ножиці для кущів, ножиці для бонсаї та ножиці для живоплоту (кущорізи). На всіх своїх інструментах він використовував кольори прапора Японії – червоний та білий, що позначають щастя. Ці кольори дуже практичні, так як червоний добре помітний вдень, а білий – . вночі.

Через 70 років секатори і ножиці для живоплоту Okatsune є №1 в Японії і в усьому світі завдяки використанню високоякісної японської сталі Izumo Yasugi, яка дозволяє довести садові інструменти Okatsune до гостроти готелю. Ця сталь обрана не випадково, вона була відома самураям, з якої вони робили свої легендарні мечі Катана.

Кована сталь Izumo Yasugi містить підвищену кількість вуглецю, що дозволяє їй досягти твердості 60-61 по Роквеллу, при цьому залишаючись пластичною. Загартування та доведення стали виконуються за старовинною методикою кращими ковалями Японії. Понад твердість лез дозволяє секаторам Okatsune залишатися гострими набагато довше, і мати ріжучу фаску набагато меншу, ніж у інших виробників садових секаторів, що дає дуже чистий і рівний зріз.

Філософія компанії Okatsune – робити прості секатори (без величезної кількості запасних частин), але водночас дуже надійні та гострі!

Компанія «Водоспад» проводила дослідження стали в 2015 році, здавши на експертизу практично всі відомі моделі секаторів різних брендів в Інститут електрозварювання ім. О.О. Патона, де всі секатори піддалися тестуванню на твердість, крихкість, зносостійкість та корозійні властивості. Фахівці Інституту підтвердили, що сталь секаторів Okatsune є найкращою серед інших виробників.

Огляд та відео ножиць Okatsune


Ви можете купити японський садовий інструмент у офіційного імпортера Okatsune в Україні ТОВ "Водоспад". Київ, вул. Хорива 31А; Телефон (044) 531-45-07; (050)415-88-28

Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант