Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Бренд LOWE

Всі Секатори Сучкорізи Інструмент для заточування та догляду Аксесуари садові Промислові ножиці Запасні частини для різального інструменту

Інструменти Original LÖWE (Німеччина)


Професійний ручний інструмент Original LOWE


Certificate LOWE Ukraine


Історія інструменту Original LOWE


Original LOWE - на всі 100% виготовлений у Німеччині інструмент зі стародавнім корінням і традиціями. Початком зародження цієї торгової марки можна вважати 1868, коли в невеликому місті Кілі був побудований машинобудівний завод «P. Nicolaisen Jun. Maschinenfabrik», який займався виробництвом теплиць та сільськогосподарського інструменту. Проіснувавши півстоліття, nbsp; завод отримує нового власника Фріца Ховальдта, який перейменовує підприємство в «Fritz Howaldt Maschinenbauanstalt». Одночасно на підприємство приходить Вальтер Шредер як довірений торговий управитель, який і дає початок назві. Original LÖWE, отримавши в 1923 році патент на перші у світі садові ножиці з ковадлом LÖWE 1.


Після успішного тріумфу на європейському ринку, ножиці з ковадлом починають свою ходу по всьому світу. Традиційний знак машинобудівного заводу «Лев на зубчастому колесі» стає логотипом та реєструється як торговий знак. З того часу підприємство зробило великий крок у розвитку та просуванні ножиць Original LÖWE. Підприємство пропонує найширший асортимент високоякісних секаторів з ковадлом, обхідних секаторів марки Original LÖWE, який постійно поповнюється новими продуктами. Нові інноваційні рішення поєднують у міцній конструкції витонченість та ідеальне рішення для будь-яких завдань, що виконуються професійними виноградарями, плодівниками та любителями садівництва. Безперервний контроль виготовлення всіх деталей протягом усього процесу виробництва гарантує абсолютну надійність та справжню німецьку якість.

 

Ножиці Original LÖWE завжди відрізнялися довговічністю, міцністю та чітким дизайном. Практичні деталі, максимальна ефективність та здатність витримувати найвищі навантаження при повсякденному застосуванні, у тому числі й за негативної температури.

 

Багато факторів обумовлює унікальність різальних інструментів LÖWE – інструментів для професіоналів у всьому світі. Виробництво також орієнтоване на потреби, побажання та відгуки клієнтів, які враховуються при розробці. Сьогодні ножиці Original LÖWE поширюються більш ніж у 80 країнах і виробляються під керівництвом представника третього покоління сім'ї інженера Рандольфа Шредера, який займає посаду керуючого компанії Gebr. Schröder GmbH.

 

Ножиці Original LÖWE – визнані одними з найкращих різальних інструментів для професіоналів.

Купити садові секатори LOWE Original у Києві у офіційного дистриб'ютора в Україні - ТОВ «Водоспад». Вул. Хорива, 31А, м. Контрактова площа. (044)531-45-07, (050) 415-88-28

 

Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант