Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Бренд Fiskars

Всі Секатори Сучкорізи Кущорізи Висоторізи Пилки та ножівки Щеплювальні та садові ножі Сокири та мачете Лопати та вила Інструмент для заточування та догляду Запасні частини для різального інструменту Ножі Граблі, совки та сапки Саперні лопати Лопати для снігу

Fiskars (Фіскарс) - інтернет магазин, купити в Києві   Інструменти Fiskars (Фіскарс) Історія інструментів Fiskars (Фіскарс) 


Історія торгової марки починається далеко за часів 17 століття. У невеликому на той час селі під назвою Фіскарс (Fiskars), розташованому на узбережжі нинішньої Фінляндії, в 1649 був побудований чавуноливарний завод. Зручні водні маршрути, наявність на сусідніх островах залізняку, величезні лісові простори та дерево, що використовуються як енергетична сировина, вплинули на інтенсивний розвиток чорної металургії у цій місцевості.

 

Затребуваність чавуну, металу та пруткового заліза, основного матеріалу виготовлення різних інструментів для господарських потреб, використання у збройовій справі, а також виготовлення різного начиння швидко змінило економічне та соціальне становище даного регіону. Сюди потягнулося багато ремісників із сусідніх європейських областей. Майстри зі Швеції та Англії втілювали свої професійні знання та досвід, перетворюючи продукцію Fiskars (Фіскарс) на синонім виробів високої якості. Ковальське виробництво полягало в собі безліч таємниць та секретів майстерності,   які зберігалися та передавалися з покоління до покоління. 

 

Уміле управління підприємством, творчий підхід майстрів, художників і дизайнерів створювали безперечний авторитет продукції, що випускається. Завод переходив із рук у руки різним власникам, згодом перетворюючись на потужне підприємство із широким профілем виробництва. Потужності постійно вдосконалювалися, переймаючи передовий досвід та технології. У 1832 році, вперше у Фінляндії, на заводі Фіскарс (Fiskars), nbsp; було відкрито виробництво ріжучого інструменту. Це значно розширило асортимент затребуваної продукції, породивши ще більшу увагу до виробів та Fiskars. У 1837 році відкрито механічну майстерню, яка стала точкою відліку реформаторських втілень у виробництві продукції Фіскарс (Fiskars). У 1918 році компанією Fiskars вперше у Фінляндії було збудовано пружинний завод. Початок двадцятого століття ознаменувався для компанії. удосконаленням технологій з обробки сталей, повною модернізацією прокатного стану, що значно підвищило виробництво продукції, що випускається. Це дало новий поштовх для експансії компанії Fiskars на сусідні ринки, придбання нових підприємств та інших цільових виробництв. 

 

В даний час компанія Fiskars відома своєю продукцією  в усьому світі. Сталі традиції виділяють продукцію цієї компанії в таких сегментах як садовий інвентар, різальний інструмент, кухонне начиння, товари для відпочинку та рукоділля. Синонім Fiskars Brands, є високої якості продукції. Використання у виробництві високолегованих сталей, екологічно нешкідливого пластику та інших високоякісних матеріалів потребує значних фінансових вкладень, що іноді робить інструменти Fiskars незначно, але дорожчими за конкурентів. Незважаючи на це, можна завжди покладатися, що, купивши продукцію фіскарс, ви гарантовано отримаєте продукт високої надійності, і якості який прослужить вам довгі роки. Саме компанія Fiskars (Фіскарс) заклала у свої продукти неповторне поєднання практичності та краси, сплав сучасної промислової естетики із давніми традиціями ремесла. 

 

Важливим моментом є і сервісна підтримка, реалізована через мережу своїх дилерів. Майже всі продукти Фіскарс мають гарантію. Компанія «Водоспад» крім величезного асортименту продукції Fiskars, має свій сервісний центр з ремонту та гарантійного обслуговування цієї торгової марки.

 

Якщо Ви хочете побачити наживо та купити інструменти Fiskars, відвідайте наш магазин-виставу в Києві за адресою: вул. Хорива 31А (ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО САДОВОГО ІНСТРУМЕНТУ). Також можна замовити будь-який товар через інтернет-магазин VODOSPAD.net.ua  скориставшись нашим каталогом.


Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант