Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Бренд FELCO

Всі Секатори Сучкорізи Висоторізи Ножиці садівника Пилки та ножівки Інструмент для заточування та догляду Аксесуари садові Промислові ножиці Запасні частини для різального інструменту Запасні частини для ручних пилок

FELCO (Фелко) інструменти зі Швейцарії.


Професійний ручний інструмент FELCO (Фелко) 
Історія інструментів FELCO (Фелко)


FELCO (Фелко) - світовий лідер серед виробників професійних секаторів та тросорізів. Зроблено у Швейцарії з гарантією надійності, точності та високої якості. Три основні параметри - ЕРГОНОМІЧНІСТЬ, ВЗАЄМОЗАМІННІСТЬ та зносостійкість - залишаються незмінними складовими стратегії компанії FELCO з 1945 року.


Більше як півстоліття тому, професійний слюсар і токар Фелікс Фліш, завдяки своєму таланту винахідника, започаткував компанію FELCO (Фелко). Швейцарія завжди славилася своїми влучними механізмами. Так старий годинниковий завод, викуплений винахідником, стає підприємством з випуску сільськогосподарського інвентарю. Рухомий ідеєю створити новий тип секаторів, Фелікс Фліш постійно покращує їх ефективність і ергономічність, домагаючись визнання серед професійних користувачів. Нове покоління секаторів тепер стає інструментом високої точності і дуже швидко набуває популярності.

 

З невеликого, підприємства, вже через рік компанія FELCO (Фелко) перетворилася на експортера продукції в Голландію, Німеччину, Бельгію, Південну Африку та Ізраїль. Добре організоване виробництво, маркетингові кроки та дослідження, виконані співробітниками компанії, вивели продукцію FELCO (Фелко) у лідируючі позиції на ринку. Постійні вдосконалення та новаторські рішення стали запорукою успішності та популярності компанії до сьогодні.


За 70 років існування, група FELCO значно розширила асортимент продукції, що випускається. Це високоефективні інструменти, виготовлені за найпередовішими технологіями та з матеріалів найвищої якості. Багато садових секаторів, сучкорізи, ножиці залишаються неперевершеними, а кабелерізи і тросорізи  з механізмом трикутного зрізу  унікальними на світовому ринку.

 

На сьогодні продукція FELCO (Фелко) має великий попит, продовжуючи дивувати своїми нововведеннями, і залишається на передових лініях новаторських рішень і технологічного прогресу .


Компанія Водоспад пропонує великий асортимент інструменту FELCO (Фелко) який представлений у нашому центрі професійного садового інструменту. Наша перевага в тому, що Ви можете побачити, вибрати та купити не тільки через інтернет магазин, а й в офіс-магазині за адресою: Київ, вул. Хорива 31А (044)531-45-07

Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант