Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Бренд Falket

Всі Секатори Сучкорізи Кущорізи Ножиці садівника Інструмент для заточування та догляду Аксесуари садові Запасні частини для різального інструменту

 


Лінія продукції FALKET включає у собі: ножиці зрізні, нові ножиці для живоплоту, ножиці з подвійними лезами, професійні ножиці для виноградників, обрізки, садові та підбираючі ножиці, пили та прищеплювальні ножі, широкий вибір ножів та ножів для пиляння для різних функцій, таких як: обрізка , вирубування чагарників, проріджування лісових або гірських стежок, хобі або просто догляд за будинком-садом.

 


Як би не була функція, продукти FALKET надійні, потужні, з ідеальним та точним зрізом, без мінімального дроблення гілок, чудовою легкістю та міцністю, які завжди дуже цінуються та затребувані всіма користувачами. Запасні частини для швидкої та простої заміни доступні всім елементам, забезпечуючи оригінальні характеристики продуктів. Всі продукти FALKET мають довічну гарантію від виробничих дефектів для використання відповідно до передбачуваного використання продукту.

Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант