Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Бренд Falci

Всі Секатори Кущорізи Ножиці садівника Пилки та ножівки Сокири та мачете Коси та серпи Інструмент для заточування та догляду Аксесуари садові Граблі, совки та сапки

Про компанію FALCI

Компанія Falci була заснована у 1921 році. Компанія об'єднала кілька місцевих кузень, які були професіоналами у своїй справі та несли традиції кування металу, починаючи з 16 століття, для створення різного сільського господарського інструменту.

Завдяки близькості Альп та розгалуженій річковій мережі, а також близькості регіону Савой, де багато родовищ різних руд, місто Дронеро (Італія), в якому розташована компанія Falci, є центром обробки металу на північному заході Італії.

Підніжжя Маритимських Альп, це те місце, де знаходиться компанія Falci – це сільськогосподарський регіон, що також вплинуло на створення та розвиток професійних садових інструментів, вироблених Falci.

Компанія Falci у 2010 році була придбана потужною корпорацією Rubino Group, що дозволило їй вийти на світовий ринок, ставши широко відомою та просувати свої товари на нові ринки збуту.

Використання високоякісних матеріалів у продукції, виробленої цією компанією та багаторічний досвід ковальського виробництва – дозволяє компанії FALCI виробляти інструмент широкого спектру, високого рівня та якості.

 

Купити коси, серпи, мачете, секатори італійські Falci у Києві, ціни від офіційного дилера Falci України. Офіційна гарантія Магазин професійних інструментів Водоспад

 

Ви можете купити кутий італійський садовий інструмент Falci у Києві за низькою ціною або з доставкою в  Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Вінницю, Чернівці, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Ужгород та інші міста України

 

Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант