Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Бренд Cordioli

Всі Степлер садовий Ножиці садівника Щеплювальні та садові ножі Аксесуари садові Обприскувачі Кріплення та підв`язка рослин Дріт шпалерний та аксесуари для Бонсай Садові замазки, віск та захист рослин Стрічки для щеплення рослин

Компанія Cordioli Srl була заснована в 1965 році з ініціативи Флавіано Кордіолі та його дружини Вітторії.
Спочатку основним бізнесом компанії був перепродаж пестицидів, насіння та іншої сільськогосподарської продукції в провінціях Верона, Мантуя та Брешіа.

Пізніше, з приходом онуків Альберто, Лукі та Джанкарло, Cordioli Srl стала на шлях зростання як у кількісному, так і якісному відношенні.

У 2000 році, купуючи спеціальну виробничу лінію, компанія пропонує себе як постачальник палітурних систем під торговою маркою «Європласт» як на національному, так і на міжнародному рівні, тим самим роблячи якісний стрибок у пропозиції цих систем.

У 2011 році компанія розширила свій асортимент, представивши персоналізовану професійну лінійку ножиць для обрізання невеликих рослин, живих огорож та збору квітів і фруктів.

В даний час ми працюємо, щоб йти в ногу з інноваціями, які постійно впроваджуються в сільськогосподарській сфері, для зниження впливу на навколишнє середовище за збереження високих стандартів виробництва.< /div>

Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант