Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Бренд BISON 1879

Всі Сокири та мачете

BISON 1879 – бренд з традиціями.


Магазин інструментів BISON - був заснований у 1879 році як сімейний магазин мотиків та інструментів. З розширенням до промислової компанії та постійним подальшим розвитком продуктів та виробничих процесів, було закладено фундамент для сьогоднішнього успіху.

 

Якість


Компанія досягає їх стандарту якості за рахунок використання високоякісних інструментальних сталей відповідно до DIN 17100. Вони професійно виковані та піддані подальшій м'якій термічній обробці. Залежно від використання, наші різальні кромки мають індивідуальне шліфування - гостре та загострене для рубки, сферичне для розколювання.
Для ручок використовуються тільки добірні породи дерева відповідно до DIN, виготовлені з міцного європейського ясена або винятково крихкого, оригінального американського гікорі. Складання виконується за допомогою перевіреного 2-х або 3-х стороннього безпечного ключа, який міцно і надійно врізається в дерево. Маючи досвід роботи понад 125 років, компанія виробляє довговічні найкращі інструменти для досягнення найкращих результатів роботи.

 

З 1879 року кузня надає технічні ноу-хау, а також досконалу майстерність для задоволення потреб клієнтів. Усі інструменти виготовлені відповідно до німецького стандарту.
Продукти компанії виготовляються в широкому асортименті конструкцій та вагових категорій з етикеткою виробника «підкова» для магазинів, товарів для дому та облаштування будинку, лісової та будівельної промисловості, гірничодобувної промисловості та бундесверу на високому рівні якості. Таким чином, постійна якість також підтверджується використанням знаку VPA-GS від інституту випробувань Remscheid.

Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант