Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Бренд ARS

Всі Секатори Сучкорізи Кущорізи Висоторізи Ножиці садівника Пилки та ножівки Інструмент для заточування та догляду Запасні частини для різального інструменту Запасні частини для ручних пилок

ARS - Японский садовый инструмент

Японські садові ножиці та секатори ARS

 Компанія ARS corporation – відомий виробник професійного садового інструменту зробленого в Японії. Компанія була заснована Torakichi Takigawa в 1876 і називалася Takigawa Factory. Спочатку вона спеціалізувалась на виготовленні ножів для зрізання тютюнового листа.

 

Садові ножиці (секатори) компанія випустила лише 1951 року. У 1962 році Takigawa Factory стала акціонерною корпорацією і була перейменована на ARS Edges Co., Ltd. На сьогоднішній день у її структурі 2 заводи та головний офіс у Японії.

Японський інструмент традиційно славиться якістю сталі та досконалістю заточування, дозволяючи йому залишатися гострим тривалий час. Філософія компанії ARS – зробити зріз деревини максимально чистим, використовуючи для цього сталь високої якості, що відповідає стандартам JIS (Японський Промисловий Стандарт) з хромовим або нікелевим напиленням товщиною 5-10 мікрон (залежно від моделі), точне заточування та ергономічний дизайн.

Ви можете придбати японський садовий інструмент у офіційного імпортера ARS в Україні ТОВ "Водоспад". Київ, вул. Хорива 31А; Телефон (044) 531-45-07; (050) 415-88-28

 

Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант