Не можете додзвонитися? Пишіть на Viber/Telegram 0968880238
м. Київ, вул. вул.Хорива, 31а   Укр Рус

Бренд Antonini

Всі Аксесуари садові Ножі

AE Coltellerie - італійська спеціалізована компанія, яка вже більше трьох поколінь працює в найбільш поширеному промисловому секторі в районі Маніаго (Порденоне), виробляючи леза, ножі та інші ріжучі інструменти з часів середньовіччя.

 

Нинішній асортимент складаних ножів включає безліч лез для використання в сільському господарстві (гачкові та щеплювальні ножі), рибальстві, вітрильному спорті та промисловості (ножі для електриків), а нещодавно він був розширений, щоб також запропонувати спеціально розроблену серію моделей, відомих як Antonini SOS. Для використання в аварійно-рятувальних ситуаціях (вже використовується спеціальною пожежною бригадою, цивільним захистом та корпусом Червоного Хреста).

 

Легендарний логотип "Antonini" разом із торговою маркою Area гарантує якість використовуваної сировини та якість виготовлення, що під написом «Made in Italy» означає максимально можливі параметри міцності, довговічності та продуктивності різання.


Наші ножі збираються, обробляються та заточуються вручну.


З 1925 року ми підтримуємо нашу роботу і з гордістю пропонуємо довічну гарантію на всю майстерність та обладнання, яке ми використовуємо при виготовленні наших різальних інструментів.

Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я

Знайшли дешевше?

Наш менеджер передзвонить вам і запропонує ще кращий варіант